Szafa MS15U66

Szafa MS15U66 przeznaczona jest do zabudowy urządzeń sieciowych w małych i średnich firmach. Pomieści komplet niezbędnych urządzeń i akcesoriów do obsługi rozbudowanej sieci LAN.

Jej konstrukcja pozwala na mocowanie do ściany lub postawienie podłodze. Dodatkowym wyposażeniem przygotowywanym na indywidualne zamówienie jest blat który po zamocowaniu do szafy umożliwia praktyczne wykorzystanie górnej powierzchni szafy.

MS15U66 wykonana jest ze stali o grubości 1,5 mm i pomalowana lakierem marki Henkel w kolorze czarnym (RAL9011) lub szarym (RAL9002). Profesjomalnie pospawane narożniki tworzą solidną konstrukcję zdolna unieść 80 kg urządzeń.

Wszystkie ściany są zdejmowane co umożliwia dotarcie do urządzeń zamontowanych w szafie od każdej strony. Ściany górna, tylna i dolna posiadają zaślepione przepusty kablowe w których miejsce można zainstalować w racie potrzeby panele wentylacyjne. Panele wentylacyjne są dodatkowym wyposażeniem do szaf MS i mogę realizować chłodzenie grawitacyjne czyli bez wentylatorów oraz aktywne z wykorzystanie jednego, dwóch lub trzech wentylatorów na panel.

Wentylatory można dobierać dowolnie w zależności od tego jaką się chce osiągnąć przepływność powietrza w odniesieniu do generowanego hałasu. Stosując odpowiednie panele pochłaniające hałas można znacznie zmniejszyć jego poziom wydobywający się z szafy.

Cała konstrukcja postawiona jest na pięcio-centymetrowych nóżkach ale można zamiennie zainstalować kółka ułatwiające przemieszczanie szafy.

Wymiary szafy:

wys: 730 mm

szer: 600 mm

głębokość: 640 mm

Oferujemy również możliwość przygotowania szafy w całości ze sprzętem i akcesoriami pod zadaną specyfikację w taki sposób aby po przywiezieniu do firmy pozostało jedynie wpiąć okablowanie sieciowe. Stosując odpowiedni osprzęt możemy przygotować szafę jako kompletną MiniSerwerownię do której wystarczy wpiąć kable wykorzystując wyprowadzone na zewnątrz porty UTP.

Takie rozwiązanie wyklucza asystę firmy instalacyjnej i sprowadza się do założenia wtyków RJ45 na kable strukturalne i wpięcie ich do szafy. Wtyki RJ45 oraz narzędzie do ich zarabiania dostarczane jest wraz z szafą. Cena takiego rozwiązania ustalana jest indywidualnie.

Zadaj pytanie
Dane kontaktowe
Numer telefonu

146243807

Lokalizacja

ul. Graniczna 8A, 33-100 Tarnów

Liczba wyświetleń: 134