Kanapa, sofa Dorothy, f. spania, wybór tkanin!

Kanapa Dorothy to coś pomiędzy stylem nowoczesnym a retro. Delikatne kształty czynią z nie dość uniwersalny mebel i dobrze komponujący się w większości wnętrz. Zastosowany system Lux powoduje, że komfort spania jest nieporównywalny z innymi kanapami tego typu. Dwie poduszki dekoracyjne w cenie. Do kanapy można dokupić fotel Dorothy i stworzyć przyjemny komplet wypoczynkowy do salonu.
Lux system - układ trzech warstw sprężynujących (sprężyny faliste, bonellowe oraz pianka wysokoelastyczna). Pozwala on osiągnąć znakomite efekty w komforcie siedziska.
Funkcja spania rozkładana jest przy pomocy automatu. Jest to bardzo łatwe w użyciu rozwiązanie chroniące podłogę przed zarysowaniami. Polecane wszystkim ceniącym sobie wygodę oraz łatwość użytkowania. Posiada również obszerny pojemnik na pościel.
Narożnik wyposażony został w "sprężyny faliste" Są to bardzo popularne oraz szeroko stosowane sprężyny posiadające kształt "wężykowaty" wygięty w łuk. W połączeniu z pianką dają przyjemny komfort. Pianka wysokoelastyczna dzięki swojej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności. W porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się elastycznością oraz dłuższą żywotnością.

Cechy:
- sprężyny faliste,
- sprężyny bonelowe,
- pianka wysokoelastyczna,
- automat wspomagający rozkładanie,
- pojemnik na pościel,
- funkcja spania,
- w poduchach mieszanka syl.-PU,
- w siedzisku zastosowano Lux system,
- poduszki wielokomorowe,
- tkanina na zdjęciu: Lars 98, jaski PUERTO 13, wybarwienie nóżek: buk,
- powierzchnia spania: 140 x 190 cm.

Sofę możemy wykonać w dowolnej tkaninie z naszego wzornika!

Zapraszamy do kontaktu!
797 646 025
https://ooomeble.pl/kanapa-dorothy
ooomeble@gmail.com
Zadaj pytanie
Dane kontaktowe
Numer telefonu

797 646 025

Lokalizacja

oOomeble - Producent mebli dla Twojego domu! (NIP:551-137-25-50)
Łękawica, 67, 34-124

Liczba wyświetleń: 118