Kanapa Olivio, funkcja spania, wybór tkanin!

Kanapa Olivio to bardzo wygodna kanapa o niebanalnym wyglądzie. Dzięki braku podłokietników, zmniejszono gabaryty przez co może się zmieścić w mniejsze wnętrza. Z drugiej strony, jej wyjątkowy urok, wertykalnie przeszywane poduchy oparciowe, ciemne nóżki, sprawiają że śmiało można ją wstawić do większych stylowych pomieszczeń. Siedziska wypełnione zostały tzw. systemem Lux czyli najwygodniejszym dostępnym rozwiązaniem na rynku. Posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel.
Lux system - układ trzech warstw sprężynujących (sprężyny faliste, bonellowe oraz pianka wysokoelastyczna). Pozwala on osiągnąć znakomite efekty w komforcie siedziska.
Funkcja spania rozkładana jest przy pomocy automatu. Jest to bardzo łatwe w użyciu rozwiązanie chroniące podłogę przed zarysowaniami. Polecane wszystkim ceniącym sobie wygodę oraz łatwość użytkowania. Posiada również obszerny pojemnik na pościel.
Narożnik wyposażony został w "sprężyny faliste" Są to bardzo popularne oraz szeroko stosowane sprężyny posiadające kształt "wężykowaty" wygięty w łuk. W połączeniu z pianką dają przyjemny komfort. Pianka wysokoelastyczna dzięki swojej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności. W porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się elastycznością oraz dłuższą żywotnością

Cechy:
- sprężyny faliste,
- sprężyny boenlowe,
- pianka wysokoelastyczna,
- automat wspomagający rozkładanie,
- pojemnik na pościel,
- funkcja spania,
- poduchy piankowe,
- system lux,
- tkanina na zdjęciu: PAROS 05, nóżki: metal,
- powierzchnia spania: 140 x 200 cm.

Sofę możemy wykonać w dowolnej tkaninie z naszego wzornika!

Zapraszamy do kontaktu!
797 646 025
https://ooomeble.pl/kanapa-olivio
ooomeble@gmail.com
Zadaj pytanie
Dane kontaktowe
Numer telefonu

797 646 025

Lokalizacja

oOomeble - Producent mebli dla Twojego domu! (NIP:551-137-25-50)
Łękawica, 67, 34-124

Liczba wyświetleń: 121