Kanapa Rebeca, funkcja spania, wybór tkanin!

Kanapa Rebeca to bardzo wygodna kanapa o łagodnie wykończonych kształtach. Siedzisko wypełnione systemem Lux. Posiada funkcję spania rozkładaną przy pomocy automatu oraz duży pojemnik na pościel. Kanapa idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze będąc jego niezwykłą ozdobą. Poduchy wykonane z pianki poliuretanowej. Uzupełnieniem kanapy może być fotel Rebeca.
Lux system - układ trzech warstw sprężynujących (sprężyny faliste, bonellowe oraz pianka wysokoelastyczna). Pozwala on osiągnąć znakomite efekty w komforcie siedziska.
Funkcja spania rozkładana jest przy pomocy automatu. Jest to bardzo łatwe w użyciu rozwiązanie chroniące podłogę przed zarysowaniami. Polecane wszystkim ceniącym sobie wygodę oraz łatwość użytkowania. Posiada również obszerny pojemnik na pościel.
Narożnik wyposażony został w "sprężyny faliste" Są to bardzo popularne oraz szeroko stosowane sprężyny posiadające kształt "wężykowaty" wygięty w łuk. W połączeniu z pianką dają przyjemny komfort. Pianka wysokoelastyczna dzięki swojej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności. W porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się elastycznością oraz dłuższą żywotnością

Cechy:
- sprężyny faliste,
- sprężyny bonelowe,
- pianka wysokoelastyczna,
- automat wspomagający rozkładanie,
- pojemnik na pościel,
- funkcja spania,
- w siedzisku zastosowano lux system,
- poduchy piankowe,
- tkanina na zdjęciu: Pegaus 9, wstawki i korpus Pegasus 97,
- powierzchnia spania: 141 x 190 cm.

Sofę możemy wykonać w dowolnej tkaninie z naszego wzornika znajdującego się na stronie https://ooomeble.pl/kanapa-rebeca

Zapraszamy do kontaktu!
797 646 025
https://ooomeble.pl/kanapa-rebeca
ooomeble@gmail.com
Zadaj pytanie
Dane kontaktowe
Numer telefonu

797 646 025

Lokalizacja

oOomeble - Producent mebli dla Twojego domu! (NIP:551-137-25-50)
Łękawica, 67, 34-124

Liczba wyświetleń: 116